Ronaldo golom iz penala u zadnjoj minuti spasio Juventus poraza od Atalante, Kalinić strijelac za Romu

11. srpnja 2020. - 23:51

U derbiju 32. kola Serie A u Torinu su Juventus i Atalanta odigrali 2-2, a torinski klub je od poraza spasio Ronaldo golom iz penala u zadnjoj minuti.

Juve je napravio veliki korak ka naslovu jer sada ima osam bodova više od drugoplasiranoga Lazija, koji je kiksao u subotu. Atalanta je dvaput vodila preko Zapate (16) i Malinovskog (80), ali je Ronaldo s dva gola (55, 90) iz penala spriječio poraz.

Mario Pašalić je ušao u igru u 58. minuti za Atalantu, koja je treća s 67 bodova, bodom manje od Lazija i devet od vodećeg Juventusa.

Ranije je Roma u gostima pobijedila Bresciju s 3-0, a u strijelce se upisao i Nikola Kalinić. Federico Fazio u dao prvi gol u 48. minuti, a Nikola Kalinić je u 62. minuti iskoristio Perezovo dodavanje i  zabio za 2-0.Konačnih 3-0 postavio je Zan...

19. travanj 2024 07:38