Strani nogometkakav spektakl

PSG nevjerojatnim preokretom do polufinala Lige prvaka: Atalanta je vodila golom Pašalića, ali su Francuzi u finišu zabili dva pogotka

12. kolovoza 2020. - 23:19

Nogometaši francuskog prvaka PSG izborili su nastup u polufinalu Lige prvaka velikim preokretom pobijedivši Atalantu sa 2-1 (1-0), iako je talijanska momčad do 90. minute vodila golom hrvatskog reprezentativca Marija Pašalića iz 27. minute.

U 90. minuti Marquinhos je na asistenciju Neymara postigao izjednačujući pogodak, a samo tri minute poslije Parižani su uspjeli izbjeći igranje dodatnih pola sata, što im je omogućio Kamerunac Maxim Choupo-Moting uguravši loptu u mrežu nakon ubačaja Kyliana Mbappea.

PSG će u polufinalu 18. kolovoza igrati protiv pobjednika dvoboja njemačkog RB Leipziga i španjolskog Atletico Madrida, koji je na rasporedu u četvrtak, s početkom u 21 sat, na stadionu Jose Alvalade.

Prvo poluvrijeme prve četvrtfinalne utakmice završnog turnira Lige p...

24. travanj 2024 00:44