Strani nogometgosti slavili

Modrić zapečatio pobjedu Reala u El Clasicu: nemoćna Barcelona poražena na svom Camp Nou u najvećem derbiju španjolskog nogometa

24. listopada 2020. - 18:25

Nogometaši madridskog Reala slavili su u najvećoj utakmici španjolskog nogometa svladavši u subotu Barcelonu na Camp Nou sa 3-1 (1-1), a pobjedu "kraljevskog kluba" zapečatio je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić lijepim pogotkom u 90. minuti.

Strijelci za Real bili su Federico Valverde (5), Sergio Ramos (63-11m) i Luka Modrić (90), a za Barcelonu Anssu Fati (8).

Real Madrid je do vodstva stigao već u 5. minuti, kad je Karim Benzema sjajnom loptom proigrao Valverdea, a ovaj hladnokrvno poslao loptu pod gredu preko nemoćnog Barcelonina vratara Neta.

Na izjednačenje se čekalo samo tri minute. Leo Messi je započeo akciju prebacivši obranu Reala, a na njegovo dodavanje se po lijevoj strani sjurio Jordi Alba. Njegov ubačaj je na prvoj vratnici dočekao Anssu Fati i proslije...

20. travanj 2024 15:17