Strani nogometpregled europa lige

Milan pobijedio Shamrock Roverse, Tottenham izbacio Lokomotiv iz Plovdiva nakon preokreta u posljednjih deset minuta utakmice

17. rujna 2020. - 22:53

Nogometaši Tottenhama, Milana, Rangersa i Galatasarayja uspješno su preskočili prepreke u 2. pretkolu Europske lige.

Milan je na gostovanju pobijedio Shamrock Rovers sa 2-0 golovima Zlatan Ibrahimovića (23) i Hakan Calhanoglua (68). Hrvatski reprezentativac Ante Rebić nije nastupio za talijanski sastav.

Tottenham je opasno živio u Bugarskoj protiv Lokomotiva iz Plovdiva okrenuvši rezultat tek u posljednjih 10 minuta i to s dva igrača više.

Jose Mourinho je otvorio utakmicu s jakim sastavom, no domaćin je iznenadio Spurse stigavši do vodstva u 71. minuti preko Georgija Minčeva. Domaćin se odlično branio, međutim u samo jednom napadu Lokomotiv je ostao s dva igrača manje. U 78. minuti je isključen Dinis Almeida skrivivši kazneni udarac igravši rukom na gol crti, dok je Birsent Kar...

19. travanj 2024 18:21