Derbi završio bez pobjednika: Marseille gubi korak za vrhom, Lyon već 12. uzastopno prvenstveno gostovanje neporažen

28. veljače 2021. - 23:19

U derbiju 27. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille i Lyon su odigrali 1-1. Gosti su poveli u 21. minuti golom Karla Toka Ekambija, a izjednačio je Arkadiusz Milik u 44. minuti iz jedanaesterca.

Lyon je od 71. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Lucas Paqueta, no domaćin to nije uspio iskoristiti. Duje Ćaleta-Car je igrao cijeli susret za OM.

Zanimljivo, bilo je to 12. uzastopno gostovanje Lyona u Le Championnatu u kojem nije doživio poraz, dok je OM i dalje u krizi sa samo jednom pobjedom u posljednjih 10 kola.

Identičnim rezultatom završio je i susret između vodećeg sastava francuske lige, Lillea i Strasbourga. Lille je ispustio dva boda i tako propustio priliku pobjeći PSG-u na četiri boda viška.

Gosti su poveli u 36. minuti preko Ludovica Ajorqu...

25. travanj 2024 10:27