Strani nogometliga prvaka

Branitelj naslova Bayern se namučio za pobjedu u Moskvi, Šahtar nakon slavlja u Madridu remizirao u Kijevu s Interom

27. listopada 2020. - 21:36

Nogometaši europskog prvaka Bayerna slavili su u 2. kolu A skupine Lige prvaka u Moskvi kod Lokomotiva s 2-1, dok su u skupini B Šahtar i milanski Inter u Kijevu odigrali 0-0.

Europski prvak Bayern je teškom mukom slavio u Moskvi.

Bavarci su poveli u 13. minuti kada je Leon Goreztka ispratio dobro dodavanje Pavarda i zabio udarcem glavom. Bayern je dominirao i propustio nekoliko prilika za povećanje vodstva, a to im se osvetilo u 70. minuti kada je Anton Mirančuk izašao sam ispred Neuera i izjednačio. U 79 minuti Martinez je proigrao Joshuu Kimicha koji snažnim udarcem ponovno donosi vodstvo europskom prvaku.

Bivši hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka zamijenjen je u poluvremenu kod Lokomotiva.

U ovoj skupini kasnije igraju Atletico Madrid i Salzburg.