Strani nogometbundesliga

Bayern uvjerljivo pobijedio Eintracht uz ‘hat-trick‘ Roberta Lewandowskog, Leipzig slavio protiv Herthe i zadržao prvo mjesto

24. listopada 2020. - 18:14

Njemački i europski nogometni prvak Bayern u subotu je ostvario svoju četvrtu pobjedu u novoj sezoni Bundeslige, tako što je u Muenchenu svladao Eintracht sa 5-0 (2-0) uz tri pogotka svog najboljeg strijelca i igrača Poljaka Roberta Lewandowskog.

Poljski napadač je postigao prva tri pogotka u uvjerljivoj pobjedi svoje momčadi. U 10. minuti Lewandowski je u pogodak pretvorio idealno dodavanje Kingsleyja Comana, na 2-0 je povisio u 26. minuti preciznim udarcem glavom nakon udarca iz kuta Joshue Kimmicha, a za treći gol mu je u 60. minuti asistirao Douglas Costa.

Uvjerljiv nastup Bayerna začinio je Leroy Sane pogotkom u 72. minuti, a konačnih 5-0 postavio je u 90. minuti Englez Jamal Musiala.

Bayern je sa 12 bodova ostao na drugom mjestu i jedan bod iza vodećeg RB Leipziga koji je...

19. travanj 2024 14:02