Badelj asistirao u gradskom derbiju: Torino i Genoa rutinski odradili Kup obavezu i sigurnim pobjedam izborili mjesto u osmini finala

26. studenog 2020. - 20:50

Nogometaši Torina i Genoe izborili su plasman u osminu finala talijanskog nogometnog Kupa. Torino je u susretu 4. kola pobijedio Virtus Entellu sa 2-0, dok je Genoa u gradskom derbiju porazila Sampdoriju sa 3-1 uz asistenciju Milana Badelja.

Sampa je povela u 18. minuti golom Verrea, no Genoa je u nastavku susreta okrenula rezultat s tri gola. Izjednačio je Scamacca u 60. minuti, Lerager je osam minuta kasnije doveo goste u prednost, da bi Scamacca u 72. minuti na Badeljovu asistenciju zabio za konačnih 3-1.

Badelj je ušao u igru u drugom poluvremenu, dok Marko Pjaca nije nastupio. U domaćim redovima nije bilo Karla Letice.

U idućoj rundi Genoa će gostovati kod prvaka Juventusa.

U drugom susretu Torino je pobijedio Virtus Entellu sa 2-0 golovima Zaze (28) i Bonazzolija (30). Za ...

25. travanj 2024 12:20