Atletico Madrid slavio na gostovanju kod Osasune, Budimir strijelac za domaću momčad

31. listopada 2020. - 20:53

U utakmici 8. kola španjolskog prvenstva nogometaši Atletico Madrida pobijedili su na gostovanju kod Osasune sa 3-1 (1-0), a jedini pogodak za domaću momčad postigao je hrvatski reprezentativac Ante Budimir kojem je to bio prvi nastup u novom klubu.

Atletico je do vodećeg pogotka stigao u 43. minuti iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca, a strijelac je bio portugalski reprezentativac Joao Felix. Isti je igrač u 48. minuti još jednom imao priliku za pogodak s bijele točke, ali je pogodio vratnicu.

Iskupio se u 69. minuti, kad je udarcem sa 16 metara udvostručio prednost Madriđana.

Minutu prije toga trener Osasune Jagoba Arrasate u igru ubacio Antu Budimira, a hrvatski napadač mu se odužio već u 80. minuti, kad je na ubačaj Rubena Garcije glavom svladao Jana Oblaka i donio nadu ...

19. travanj 2024 17:07