Strani nogometslavili favoriti

Ante Rebić presudio derbi u Rimu: hrvatski reprezentativac odigrao odličnu partiju, a igru je napustio zbog ozljede prepona

28. veljače 2021. - 22:55

U derbiju 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Romu sa 2-1, a pobjednički gol za "Rossonere" zabio je hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Milan je poveo u 43. minuti iz jedanaesterca kojeg je realizirao Franck Kessie, izjednačio je Jordan Veretout u 50. minuti, a tri boda gostima donio je Rebić pogotkom u 58. minuti.

Zanimljivo, Milan je u prvih 10 minuta zabio dva gola, no oba su poništena zbog zaleđa nakon asistencije VAR sobe. Već u 4. minuti je pogodio Tomori, a u 10. minuti Ibrahimović na Rebićevu asistenciju, no gosti su se dva puta uzalud radovali. U prvih 45 minuta je poništen i pogodak Rome u 28. minuti kad je zabio Mhitarjan, no u začetku akcije je bio prekršaj.

U prvom poluvremenu smo ipak vidjeli i jedan pogodak koji nije po...

20. travanj 2024 15:58