RukometEgipat

Japanci napravili senzacionalni podvig na otvaranju: Hrvatska na jedvite jade pogotkom iz sedmerca četiri sekunde prije kraja uzela bod

15. siječnja 2021. - 17:49

Hrvatska rukometna reprezentacija otvorila je svjetsko prvenstvo u Egiptu neočekivanim remijem 29-29 protiv Japana spasivši se od poraza golom Ivana Čupić u posljednjim sekundama iz sedmerca. "Kauboji" su skoro cijeli susret bili u zaostatku, u pojedinim trenucima i sa šest golova, da bi u zadnjim sekundama ipak iščupali remi.

Hrvatska je loše ušla u susret i već nakon 12 minuta igre imala je pet golova zaostatka (2-7). U 23. minuti bilo je i nestvarnih +6 za Japan (14-8), no srećom do konca poluvremena odabranici Line Červara su smanjili na podnošljivih 14-17.

Bilo je to neprepoznatljivih pola sata europskih doprvaka. Obrana je bila nepokretljiva, prelagano su nam Japanci zabijali, a golmani nisu ništa obranili. Izludio nas je Yuta Iwashita sa sedam obrana, dok je Yuto ...

20. travanj 2024 11:01