Rukometliga prvakinja

Dobro se držale jedno poluvrijeme: aktualne prvakinje Gyori ETO prejake za Podravku

19. rujna 2020. - 19:57

Rukometašice Podravke Vegete u susretu su 2. kola skupine B Lige prvakinja izgubile na gostovanju kod aktualnih europskih prvakinja Gyori ETO-a sa 28-43 (16-17).

Hrvatske prvakinje dobro su se držale tijekom prvog poluvrmeena koje je završilo sa samo golom prednosti domaćih (17-16), no u nastavku je uslijedio raspad sustava, posebice u obrani. Igračice Gyora u drugih su 30 minuta postigle čak 26 pogodaka.

Susret je praktički riješen u prvih osam minuta nastavka kada je Gyor napravio seriju 6-0 i odvojio se na 23-16. Prednost domaćih rasla je sve do maksimalnih 16 (36-20).

Najefkasnije u sastavu Podravke bile su Dejana Milosavljević i Azenaide Danila Jose Carlos sa po osam golova, dok su kod Gyori ETO-a najbolje bile Stine Bredal Oftedal s osam te Anne Mette Hansen i Veronica Krist...

23. travanj 2024 09:53