RukometPAKET 24 PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA

70 POGODAKA U 60 MINUTA Dubrovnik praznih ruku nakon golijade u Bjelovaru!

28. rujna 2019. - 23:20
Poraz Dubrovnika u Bjelovaru. Domaćin je u 2. kolu PAKET 24 Premijer lige bio uspješniji s 36:34. Zvonimir Srna i Nikša Bušlje su bili strijelci za 2:0 vodstvo Dubrovnika. Domaćin je s tri pogotka u nizu prvi put poveo u 4. minuti. Dubrovnik je vodio još s 5:4, 6:5, zatim sa 16:15, 17:16, 18:17 te 20:18 na poluvremenu, a u nastavku s 22:20, 23:21, 24:22, 25:23, 26:24. Tada Bjelovar serijom 5:0 stiže do vodstva 29:26. Dubrovnik nije više uspio izaći iz minusa. U 57. minuti je stigao na pogodak zaostatka (33:32), ali u 59. minuti je 35:32 za Bjelovar.

Kosovski reprezentativac Denis Terziqi je s 9 pogodaka iz 11 šuteva bio prvi strijelac Dubrovnika i utakmice. Zvonimir Srna i Luka Bevanda su postigli po pet pogodaka, Leo Brnin i Tomislav Radić po tri, Marino Knez i Marko Kobetić po dva, dok su po jedan pogodak postigli Hrvoje Lončarica i Anes Avdić. Luka Morović i Toni Barišić su imali po tri obrane...

U ostalim utakmicama 2. kola Zamet je kod kuće dobio Sesvete s 29:28, Spačva je u svojoj dvorani s 35:28 bila bolja od Varaždina, Umag je u svom domu savladao Goricu s 29:27, a Poreč i Dubrava su u Poreču odigrali bez pobjednika – 29:29.

Podsjetnik, Dubrovnik je u 1. kolu kod kuće odigrao 27:27 protiv Umaga. U 3. kolu u Gospino polje stiže Spačva iz Vinkovaca, koja s Bjelovarom ima maksimalni učinak na startu nove sezone – dvije pobjede – četiri boda. Dubrava i Umag imaju po 3 boda, Gorica i Zamet po dva, Poreč i Dubrovnik po jedan, dok su Sesvete i Varaždin na začelju bez boda.
19. travanj 2024 00:22