RukometRUKOMET

TREĆA HRVATSKA LIGA - JUG Tko je izgubio drugi bod?

Piše i snimio: Tonči Vlašić
18. studenog 2017. - 17:37

Druga momčad RKHM Dubrovnik osvojila je prvi bod u južnoj skupini Treće hrvatske lige. Odigrala je u 6. kolu kod kuće bez pobjednika protiv makarskog King tradea. Nakon 60 minuta igre bilo je 28:28.

Domaćin je vodio sa sedam razlike pred kraj prvog poluvremena (16:9 i 17:10), na poluvremenu imao plus 6 (17:11), u nastavku utakmice je bilo 19:14, 20:15... Nakon 22:19 gosti napravili 5:0 te poveli s 24:22. Domaćin je izjednačio na 24:24, Kingtrade je potom vodio s 25:24 i 27:26, a Dubrovnik II s 26:25 i 28:27. Makarani su na kraju, pogotkom sekundu prije kraja, izjednačili na 28:28 te ostavili domaćina bez oba boda.

Pod vodstvom Vide Vlahića RKHM Dubrovnik II je protiv King tradea igrao u sastavu: Luka Morović, Pero Kosović, Gabriel Andrić, Nikola Hrtica, Mateo Crnčević (2), Toni Matana, Nikša Tot Horti (2), Paolo Bašica (7), Damir Viteškić, Petar Burum, Ivan Dominik Miljković, Luka Prnjat (6), Luka Prlenda (1), Leo Fiorović i Denis Topuzović (10).

19. travanj 2024 16:46