Ostaloteška borba

Universitas i Split minimalno poraženi pa sada drže dva posljednja mjesta u ligi

23. veljače 2020. - 11:58

Ne pretjerano uvjerljivom predstavom Novo Vrijeme Apfel ostalo je na vrhu Prve lige, a kriza Universitasa produljila se i na osmu uzastopnu utakmicu bez pobjede. Sukus je to splitsko-makarskog okršaja na Gripama u kojem su sva tri pogotka pala u drugom poluvremenu.

„Studenti“ su odigrali odlično prvo poluvrijeme, bili su bolji od dvostrukog aktualnog prvaka, ali su ponovno pokazali zašto baš oni imaju najslabiji napad lige. Nisu mogli ništa pogoditi. U drugom dijelu Makarani su se malo trgnuli i u kratkom roku došli do vodstva 2:0. Kazazić je oba puta asistirao, prvo Bajrušoviću a onda i Fideršeku. Zapravo, bila je to adekvatna kazna Splićanima za propuštene prilike budući da je nekoliko minuta ranije kod 0:0 Šuljić promašio zicer, a onda je Bašković kod 1:0 obranio sjajnu priliku Mori....

20. travanj 2024 04:21