Ostalofutsal

Omišani su nezaustavljivi, Square slavio u Vrgorcu, remi Crnice i Dinama

Piše Vedran Babić, Mate Primorac, Krešimir Gulin
26. listopada 2020. - 08:11

Iako smo polovično odradili tek četvrto kolo prvenstva, prilično je jasno kako će taj netko morati odigrati vraški dobro ne bi li zaustavio Olmissum.

Aktualni prvak opet je pokazao snagu pobijedivši najvećeg rivala Novo Vrijeme Apfel u reprizi ovoljetnog finala. Dvije minute prije kraja Omišani su vodili s komfornih 3:0, da bi onda Makarani dvama brzim golovima vratili neizvjesnost te čak mogli i izjednačiti, ali je Josip Bilandžić 13 sekundi prije posljednje sirene obranio prizeman udarac Duje Bajrušovića. Bodovi su ostali na Ribnjaku.

Matej Horvat zabio je dvaput u manje od 60 sekundi za 2:0 Olmissuma u prvom poluvremenu, na što je gostujući trener Teo Strunje reagirao s igračem-golmanom. Nije mu se isplatilo, Bilandžić je bio nesavladiv. Nikola Pavić je u 34. minuti oduze...

20. travanj 2024 02:47