Ostalofutsal

Olmissum slavio u Zagrebu protiv Dinama, rizik trenera Maretića se isplatio

3. prosinca 2020. - 09:47

Drugi put u dva tjedna Olmissum je pobijedio Futsal Dinamo. Nakon slavlja u Omišu u četvrtfinalu Kupa aktualni prvaci Hrvatske bili su bolji i u okršaju domaćeg prvenstva u zagrebačkom Domu sportova. Po dva gola zabili su Valerije Jurić i Nikola Pavić, dok je Kristijan Postružin upisao tri asistencije.

Do pet i pol minuta prije kraja Dinamo je vodio 2:1, a onda je gostujući trener Duje Maretić zaigrao s golmanom-igračem. Odmah u prvom napadu je i izjednačio preko Pavića. No tu se Maretić nije zadovoljio. Preuzeo je rizik, nastavio bez vratara i to mu se vratilo. Već u sljedećoj minuti Postružin je pronašao Jurića, a ovaj krasno petom pogodio za 3:2.

Tada je na Dinamo došao red da bez vratara jurne po izjednačenje, ali za razliku od Olmissuma on nije bio uspješan. Štoviš...

18. travanj 2024 06:32