Ostaloceluloidna loptica

Hrvatsko finale u Lignanu: parastolnotenisači osvojili šest medalja

17. ožujka 2019. - 18:00
stolni_tenis5-080417.JPG

Hrvatski parastolnotenisači i parastolnotenisačice osvojili su šest medalja na Otvorenom parastolnoteniskom prvenstvu Italije u Lignanu. Hrvatski reprezentativci osvojili su dva zlata i jedno srebro u pojedinačnoj konkurenciji, te jedno zlato i dvije bronce u ekipnoj konkurenciji.

Pojedinačno zlato je osvojila Anđela Mužinić koja je u finalu kategorije 3 pobijedila kolegicu iz reprezentacije Helenu Dretar Karić sa 3-2. U kategoriji 10 Mirjana Lučić je u finalu porazila Rumunjku Tepeleu Jolanu Moniku sa 3-0.

U ekipnoj konkurenciji kategorije 3 Mužinić i Dretar Karić su lagano prošle grupu da bi potom u polufinalu pobijedile tajlandsku ekipu 2-0, da bi u finalu slavile protiv talijanske ekipe sa 2-0. Anđela i Helena su u igri parova pobijedile Michaelu Brunelli i Giaadu Rossi sa ...

24. travanj 2024 16:29