Ostalospektakl na ledu

Dramatična runda doigravanja u borbi za Stanley Cup: Boston tek u drugom produžetku slavio protiv Caroline

12. kolovoza 2020. - 22:16

Hokejaši Boston Bruinsa pobijedili su Carolina Hurricanese sa 4-3 pogotkom u drugoj minuti drugog produžetka, čime su poveli sa 1-0 u seriji na četiri pobjede u prvom krugu doigravanja za Stanley Cup.

Pobjednički pogodak postigao je Patrice Bergeron nakon jedne minute i 13 sekundi igre u drugom produžetku.

Nakon 60 minuta rezultat je bio 3-3. Boston je dvaput vodio (2-1, 3-2), a strijelci za Bruinse bili su David Pastrnak (18), Charlie Coyle (25) i David Krejči (41). Pogotke za Hurricanese su postigli Joel Edmundson (14), Brock McGinn (25) i Haydn Fleury (50).

Utakmica Bostona i Caroline trebala je u Torontu biti odigrana dan prije, ali je odgođena zato što je dvoboj prije njihovog između Tampa Baya i Columbusa odlučen tek u petom produžetku.

24. travanj 2024 18:14