OstaloODBOJKAŠICE DUBROVNIKA POBJEDOM ČESTITALE ROĐENDAN TRENERICI MIRJANI VREĆI

NE ZNAJU DRUGAČIJE - AKO POBJEDE, PROTIVNIKU NI MRVICE Dubrovnik osvojio Veli Vrh za ostanak u vrhu te zapjevao trenerici!

11. siječnja 2020. - 18:12
Nova godina - prva prvenstvena utakmica u 2020. - nova pobjeda odbojkašica Dubrovnika, koje su nadigrale u Gospinom polju Veli Vrh. U 14. kolu Prve hrvatske lige stigle su do osme pobjede u sezoni te nastavile svoj niz. Svaki put kad su pobijedile osvojile su sva tri boda, plus u dva navrata su uzele bod izgubivši s 3:2, te sad imaju na svom kontu velikih 26 bodova. Istina, s novom pobjedom ekipa trenerice Mirjane Vreće i Marine Radić nije napravila korak naprijed na prvenstvenoj tablici. I dalje je četvrta, ali je sve dalje i dalje od ekipa koje joj gledaju u leđa.

Utakmica protiv Velog Vrha u gostima u prvom dijelu sezone je jedna do dvije utakmice u kojim je Dubrovnik izgubio, ali nije ostao praznih ruku. Osvojio je bod. U Puli je poražen nakon što je dobio prvi i treći set. Sad je uzeo sva tri boda i sve riješio u tri seta. Prvi set je dobio s 25:10, drugi s 25:19, a treći s 25:18.

Dubrovnik je pobjedu protiv Velog Vrha izborio u sastavu: Marijeta Lolić, Ivana Ivaniš, Nina Jakić, Mara Šilje, Petra Ramić, Karla Burđelez, Ivana Marinović, Petra Putica, Nora Đurić, Doris Buzolić, Martina Vreća, Hana Dilberović, Ivana Mišković i Gabriela Stipanović.

U 15. kolu Dubrovnik je gost Karlovca, zatim dolaze prvo Nova Gradiška, a potom Don Bosco nakon čega ga u zadnjem kolu ligaškog dijela Prve hrvatske lige čeka put u Zadar.
Pogledajte tablicu!
1. Dinamo Zagreb 37 bodova (13/0), 2. HAOK Mladost II 34 boda (11/2), 3. Zadar 28 bodova (10/3), 4. Dubrovnik 26 bodova (8/6), 5. Don Bosco 19 bodova (5/8), 6. Veli Vrh 17 bodova (6/7), 7. Nova Gradiška 16 bodova (5/8), 8. Karlovac 15 bodova (6/7), 9. Drenova 6 bodova (2/11), 10. Kostrena bez boda (/0/13)

Trenerice, sretan rođendan!
Nakon utakmice protiv Velog Vrha odbojkašice Dubrovnika su zapjevale čestitajući unaprijed rođendan trenerici Mirjani Vreći, koja će svjećice na torti otpuhati u ponedjeljak, 13. siječnja. Pobjeda nije bila jedini poklon koji je dobila od svojih igračica. Naravno, nije ova prigoda mogla proći bez cvijeća.

25. travanj 2024 12:13