OstaloTURNIR U NOGOMETU NA MALE BARICE

KANTAFIG OPET ZOVE Prijave su do 31. srpnja, prva utakmica 2. kolovoza

22. srpnja 2019. - 21:34
Primaju se prijave za nastup na nogometnomm turniru na male bare 'Kantafig 2019.' (3+1).

- Prijave momčadi primaju se do 31. srpnja. Istog dana je izvlačenje u 20 sati. POčetak turnira je 2. kolovoza. Kotizacija za nastup na turniru je 600 kuna. Prijave se primaju na brojeve mobitela 098/850-521 i 098/903-0165. Na te iste brojeve mogu se dobiti sve dodatne informacije - stoji u priopćenju organizatora turnira, Amatersko športskog društva Kantafig.

Ukupni nagradni fond turnira je 19.000 kuna od čega će pobjedi dobiti 12.000, poraženi u finalu 5.000, a trećeplasirani 2.000 kuna. Tri prvoplasirane momčadi bit će nagrađene uz to pokalom i medaljama.

Podsjetnik, prošle godine penali su odlučivali u utakmici za treće mjesto u kojem je Atalanta bila uspješnija od Pizza shopa (nakon 2:2, Atalanta je pogodila jedan penal s gola na prazan gol, a Pizza shop niti jedan) te i u finalu u kojem su Medvjedići dobra srca dva puta vodili tijekom 40 minuta igre (1:0 i 2:1), Traser d.o.o. dva puta nadoknadio zaostatak, drugi put minutu i pol prije kraja te izborio penale u kojima je bio spretniji i sretniji. Pogodio je dva, a Medvjedići dobra srca jedan penal. Traser d.o.o. je u polufinalu bio uspješniji od Pizza shopa, a Medvjedići dobra srca od Atalante.

Najbolji strijelac turnira 2018. bio je Hasan Kacić (Traser d.o.o.), a najboljim igračem turnira je proglašen Antonio Konsuo, član Medvjediča dobrog srca. Pobjedu na turniru Kantafig 2018. momčad Traser d.o.o. izborila je igrajući u sastavu: Denis Hasanović, Ante Daničić, John Daničić, Jasmin Hasanović, Hasan Kacić, Vlaho Grbešić, Denis Dilberović, Tomislav Marinović, Joško Atijas i Emir Spahić.
19. travanj 2024 11:35