NogometĐIR NOGOMETNIM TERENIMA

GLUMAC I EKIPA SAČUVALI MREŽU NETAKNUTOM Aganović se vratio pogotkom

4. studenog 2019. - 22:18
TURSKA Balikesirspor čijom obranom zapovijeda Tomislav Glumac izborio je bod na gostovanju kod Bursaspora, izravnog konkurenta u borbi za vrh. Posljednja utakmica 10. kola drugog razreda turskog nogometa, jedina koja se igrala u ponedjeljak, 4. studenog, završila je bez pogodaka. Balikesirspor je sa 17 bodova na diobi drugog mjesta (pet pobjeda, dva remija i tri poraza). Uspješniji je samo Hatayspor s 20 bodova. Međutim, Bursaspor, koji je sedmi, ima samo bod manje od Glumca i ekipe, a kolika je gužva u vrhu potvrđuje činjenica da deseti Menemen Belediye ima 14 bodova...

CIPAR Adnan Aganović se vratio u početni sastav AEL Limassola, a taj svoj povratak okrunio je pogotkom. AEL Limassol je u 8. kolu Prve lige dobio kod kuće 2:0 Paphos. Dubrovčanin, koji je igrao do 85. minute, pogodio je za 1:0 u 58. minuti. Drugi pogodak postignut je u 83. minuti. Na tablici vodi Anorthosis sa 17 bodova iz 7 utakmica, Omonia je druga s 15 bodova iz 8 utakmica, AEL Limassol treći sa 14 bodova iz 8 utakmica, neporaženi APOEL ima 13 bodova iz 5 utakmica, AEK Larnaca 12 bodova iz 8 utakmica...
19. travanj 2024 06:49