NogometTREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA JUG

ZMAJ BEZ (BODOVA PROTIV) JUNAKA Junak GOŠK Dubrovnika 1919. zove se Dalibor Kristić

27. listopada 2019. - 20:08
Dalibor Kristić je opet junak GOŠK Dubrovnik 1919., koji je u Unešiću, gdje je bio gost Kamena, odigrao 0:0 te osvojio bod. U 86. minuti obranio je kazneni udarac Manuelu Varei te je dubrovačka momčad peti put ove sezone, a deset je kolo, upisala 'iks'. Ima tri poraza i dvije pobjede, a do obje pobjede je stigla pogotcima u sudačkoj nadoknadi, i obje je igrala kod kuće, i obje je dobila s 2:1.

Prvo je za prvu protiv Zadra u 2. kolu pogodio u drugom minuti dodatka Antonio Smrdelj uz napomenu kako je Bruno Pralas anulirao vodstvo gostiju u 89. minuti, a u 8. kolu protiv Neretve, također u drugoj minuti sudačke nadoknade, strijelac za slavlje GOŠK Dubrovnika 1919. bio je baš vratar Kristić, kojem je to bio prvi pogodak u karijeri.

Bod u 10. kolu donijela je kući i Neretva, koja je također odigrala bez pogodaka, a bila je gost Sloge. BŠK Zmaj je dočekao u Blatu lidera. Junak je bio bolji s 3:2. Domaćin je poveo iz kaznenog udarca u 19. minuti (Mario Marić). Junak je preokrenuo pogotcima u nastavku. U 60. minuti je izjednačio, u 68. poveo iz kaznenog udarca, a za 3:1 pogodio u 83. minuti. BŠK Zmaj je u 85. minuti ublažio poraz (Dean Borovčanin).

SEMAFOR 10. kolo
Subota, 26. listopada, Biograd na Moru:
 Primorac (BNM) – RNK Split 1:3, Hrvace: Hrvace – Vodica 2:1, Ploče: Jadran Luka Ploče – Urania 3:0, Klis: Uskok – Zagora 2:1, nedjelja, 27. listopada, Zadar: Zadar – Neretvanac 2:1, Unešić: Kamen – GOŠK Dubrovnik 1919. 0:0, Mravince: Sloga – Neretva 0:0, Blato: BŠK Zmaj – Junak 2:3.
1. Junak 23 boda (19:9), 2. RNK Split 20 bodova (21:13), 3. Zadar 19 bodova (18:9), 4. Urania 19 bodova (17:14), 5. Hrvace 18 bodova (20:17), 6. Sloga 17 bodova (17:15), 7. Jadran LP 14 bodova (16:14), 8. Primorac (BNM) 14 bodova (17:19), 9. Kamen 13 bodova (18:17), 10. Zagora 11 bodova (13:10), 11. GOŠK Dubrovnik 1919. 11 bodova (11:14), 12. Uskok 10 bodova (13:18), 13. BŠK Zmaj 8 bodova (14:23), 14. Vodice 8 boda (14:27), 15. Neretvanac 7 bodova (18:23), 16. Neretva 6 bodova (11:17).

11. KOLO
Subota, 2. studenog, Unešić: Zagora – Zadar, Vodice: Vodice – Jadran Luka Ploče, Sinj: Junak – Hrvace, Metković: Neretva – BŠK Zmaj, Split: RNK Split – Sloga, Dubrovnik: GOŠK Dubrovnik 1919. – Primorac (BNM), nedjelja, 3. studenog, Opuzen: Neretvanac – Kamen, Baška Voda: Urania – Uskok.

19. travanj 2024 08:10