NogometNOGOMET

OPET JE POGODIO TOMISLAV GLUMAC Stup obrane Balikesirspora vara obrane za vrh tablice!

5. listopada 2019. - 22:30
Opet je pogodio Tomislav Glumac, drugi put ove sezone u drugom razredu turskog nogometa, i to za pobjedu koja je njegov Balikesirspor dovela do prvog mjesta. Istina, još nije zaključeno 7. kolo. Dvije ekipe mogu do učinka od 14 bodova, a Glumac i ekipa imaju 13, međutim, nakon dugo, dugo vremena Balikesirspor ima razloga za zadovoljstvo.

Glumac je u 4. kolu bio strijelac za 2:0 protiv Umraniyespora, potvrdu uspjeha u svojoj prvoj utakmici u sezoni 2019./20., a sad je zatresao mrežu za konačnih 3:2 u 7. kolu kod kuće protiv Boluspora. Gosti su pogotcima u 42. i 55. minuti preokrenuli rezultat u svoju korist nakon što je domaćin poveo u 26. minuti. U 65. minuti rezultat je izjednačen, a pet minuta poslije stup obrane Balikesirspora vara obranu Boluspora za svoj peti pogodak za turski klub u koji je stigao početkom 2015. godine iz RNK Split.

24. travanj 2024 02:36