NogometTREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA JUG

NERETVI NERETVANSKI EL CLASICO Ostalima po bod, Baldo Cicijelj pogodio na Klisu te preuzeo vrh liste strijelaca!

27. travnja 2019. - 21:02
Neretva je dobila neretvanski El Clasico. Savladala je kod kuće Neretvanac s 1:0 pogotkom Ajkunića u 62. minuti. Preostala tri županijska trećeligaša su odigrala 1:1 - BŠK Zmaj kod kuće protiv Primorca iz Biograda, sastava koji je sad drugi s bodom osvojenim u Blatu, a GOŠK Dubrovnik 1919. i Jadran Luka Ploče su bod uzeli u gostima. Sastav trenera Milana Petrovića izborio je bod kod Uskoka, koji je i s tim jednim bodom preuzeo vrh od Junaka, koji će na teren u nedjelju, 28. travnja. Dubrovački sastav je četiri kiola bez poraza (tri pobjede i jedan remi). Pločani su pak bod izborili u Hrvacama protiv istoimenog domaćina.

GOŠK Dubrovnik 1919. je vodio protiv Uskoka pogotkom Balda Cicijelja kojem je to 18. pogodak, i koji je preuzeo vrh liste strijelaca. Drago Gabrić je drugi sa 17 pogodaka (RNK Split je u nedjelju, 28. travnja gost Uranie). Uskok je izjednačio u 75. minuti. Izvješća govore kako se na vratima GOŠK Dubrovnika 1919. istaknuo Dalibor Kristić.

Jadran Luka Ploče je gubio u Hrvacama, domaćin je u 63. minuti poveo iz kaznenog udarca, a tri minute poslije izjednačio je sastav trenera Gorana Prolete.

Blaćani su gubili na svom terenu od 62. minute, ali je Marko Vrkić u 74. minuti uspio izjednačiti.

SEMAFOR 25. kolo
Subota, 27. travnja, Hrvace:
 Hrvace – Jadran Luka Ploče 1:1, Ivanbegovina: Kamen – Croatia 2:0, Klis: Uskok – GOŠK Dubrovnik 1919. 1:1, Unešić: Zagora – Imotski 3:1, Metković: Neretva – Neretvanac 1:0, Blato: BŠK Zmaj – Primorac (BNM) 1:1, nedjelja, 28. travnja, Baška Voda: Urania – RNK Split, Stobreč: Primorac 1929. – Junak.

1. Uskok 44 boda (+18), 2. Primorac (BNM) 44 boda (+16), 3. Junak (utakmica manje) 44 boda (+15), 4. Croatia 43 boda (+5), 5. Kamen 41 bod (+8), 6. Urania (utakmica manje) 39 bodova (+6), 7. Jadran LP 37 bodova (+17), 8. Hrvace 37 bodova (+3), 9. Neretva 36 bodova (+7), 10. GOŠK Dubrovnik 1919. 35 bodova (+5), 11. Neretvanac 29 bodova (-13), 12. BŠK Zmaj 29 bodova (-25), 13. Zagora 26 bodova (-16), 14. RNK Split (utakmica manje / kažnjen sa 6 bodova) 22 boda (+3), 15. Primorac 1929. Stobreč (utakmica manje) 21 bod (-16), 16. Imotski 19 bodova (-29).
26. kolo
Subota, 4. svibnja, Biograd: Primorac (BNM) - Neretva, Sinj: Junak - Zagora, Imotski: Imotski - Urania, Split: RNK Split - Uskok, Dubrovnik: GOŠK Dubrovnik 1919. - Kamen, Ploče: Jadran Luka Ploče - BŠK Zmaj, nedjelja, 5. svibnja, Opuzen: Neretvanac - Primorac 1929., Zmijavci: Croatia - Hrvace.

19. travanj 2024 08:23