Sport Nogomet

TREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA - JUG

TRICA NERETVE Luka dva puta, a Ante jednom

Neretva je dobila GOŠK Dubrovnik 1919. s 3:0. Dva puta je mrežu dubrovačkog sastava u Metkoviću pogađao Luka Juričić, i to za 1:0 u 9. minuti iz kaznenog udarca i u 80. minuti za konačnih 3:0, dok je u 78. minuti za 2:0 strijelac bio Ante Sršen. Jadran Luka Ploče je bio gost Zagore, koja je slavila pogotcima Željka Sablića i Bruna Bitunjca. Uskok je izgubio prvo mjesto. Junak se vratio na vrh.

BŠK Zmaj i Neretvanac igraju u nedjelju, 31. ožujka. Blaćani su gosti Uranie, a Neretvanac dočekuje RNK Split.

RASPORED 21 kolo
Subota, 30. ožujka, Ivanbegovina:
Kamen - Primorac (BNM) 0:0, Klis: Uskok - Hrvace 2:2, Unešić: Zagora - Jadran Luka Ploče 2:0, Metković: Neretva - GOŠK Dubrovnik 1919. 3:0, Sinj: Junak - Imotski 3:2, nedjelja, 31. ožujka, Baška Voda: Urania - BŠK Zmaj, Stobreč: Primorac 1929. (S) - Croatia, Opuzen: Neretvanac - RNK Split.

1. Junak 41 bod (+17), 2. Uskok 40 bodova (+20), 3. Primorac (BNM) 37 bodova (+11), 4. Urania (utakmica manje) 35 bodova (+12), 5. Kamen 35 bodova (+8), 6. Croatia (utakmica manje) 33 boda (+5), 7. Neretva 31 bod (+8), 8. Jadran LP 30 bodova (+8), 9. Hrvace 30 bodova (+1), 10. GOŠK Dubrovnik 1919. 25 bodova (0), 11. Neretvanac (utakmica manje) 22 boda (-9), 12. BŠK Zmaj (utakmica manje) 22 boda (-22), 13. Primorac 1929. Stobreč (utakmica manje) 20 bodova (-13), 14. Zagora 20 bodova (-15), 15. RNK Split (utakmica manje / kažnjen sa 6 bodova) 17 bodova (0), 16. Imotski 15 bodova (-26).

FOTO Ante Sršen i Luka Juričić (Neretva, plavo bijeli dres)