NogometŽUPANIJSKI NOGOMETNI KUP

DERBI 1. KOLA Šuto junak Jadrana LP!

Piše Branko Kulidžan
26. veljače 2019. - 17:33
Jadran Luka Ploče je dobio na Jadranovom Neretvu s 1:0. Najzanimljiviji ogled 1. kola odlučio je pogotkom Marijan Šuto u 37. minuti. Metkovci su imali više loptu u posjedu u prvom poluvremenu, imali su nekoliko poluprilika, dok je domaćin prvu svoju priliku pretvorio u pogodak. U drugom poluvremenu je bolji bio Jadran LP, ali se mreže više nisu tresle, te je branitelj naslova izborio plasman u polufinale skupine Dolina Neretve. Dva dana prije isto je uspio Gusar, dok su ONK Metković i Neretvanac bili slobodni u 1. kolu.

Poznati su i svi polufinalisti Županijskog nogometnog kupa u skupini (centru) Dubrovnik - Župa dubrovačka - Konavle: Konavljanin, Croatia, Slaven te GOŠK Dubrovnik 1919., koji je bio slobodan u 1. kolu, te u skupini Pelješac: Putnikovići i Orebić, te Faraon i Rat, koji su bili slobodni u 1. kolu. Još je samo nepoznanica četvrti sudionik polufinala u skupini Korčula - Lastovo. U polufinalu su bez igre BŠK Zmaj, Hajduk 1932. i Žrnovo, a pridružit će im se pobjednik ogleda Omladinac Lastovo - ŠD Smokvica.

Ždrijeb 2. kola, tj. polufinala, bit će večeras u 17.30 sati u prostorijama Županijskog nogometnog saveza u Dubrovniku.
19. travanj 2024 16:43