NogometNOGOMET

CIPAR Raspucao se AEL, pogodio i Aganović

31. siječnja 2019. - 08:59
Adnan Aganović je postigao treći pogodak za AEL LImassol u 8:0 pobjedi kod kuće u prvoj utakmicu osmine finala ciparskog kupa protiv drugoligaša Thoi Lakatamiasa. Uzvrat se igra 13. veljače. Dubrovčanin je pogodio u 31. minuti. AEL LImassol, koji se ove sezone bori za naslov prvaka, već je na poluvremenu utakmice vodio sa 6:0.

Podsjetnik, Aganović je prije neki dan napustio Tursku, drugoligaša Altaya u koji je stigao u ljeto prošle godine, te po drugi put prihvatio poziv AEL Limassola za koji je igrao u proljetnom dijelu sezone 2015./16. kada je u 15 utakmica postigao 4 pogotka.

AEL LImassol je šest puta osvajao Kup Cipra. Isto toliko puta bio prvak. Zadnji naslov prvaka osvojio je 2012. nakon čega je u idućoj sezoni u europskim kupovima ostvario svoj najveći uspjeh. Ispao je u zadnjem kolu kvalifikacija za Ligu prvaka, te je potom igrao u skupini Europa lige. Prošle sezone je zaustavljen u posljednjem kolu kvalifikacija za plasman u skupinu Europa lige.
19. travanj 2024 22:43