NogometNOGOMET

GOŠK Dubrovniku izmakao bod u posljednjoj minuti, Neretvanski derbi u Pločama završio bez pogodaka, Zmaj prekinuo niz poraza, a Neretvanac u Zmijavcima ostavio prve bodove

Piše Branko Kulidžan
16. rujna 2018. - 23:14
U 4.kolu treće nogometne lige - jug momčad GOŠK Dubrovnika 1919 je na svom terenu poražena od vodećeg sastava lige sinjskog Junaka koji sa ovom pobjedom trernutno jedina neporažena momčad lige. Gospari su preko Cicijelja došli u vodstvo od 1:0 u 45 minuti, isti igrač je pogodio i za 2:0 u 47. minuti, da bi gosti u drugom dijelu preokrenuli rezultat u svoju korist sa tri uzastopna pogodka i poveli sa 3:2, samo 5. minuta kasnije Cicijelj  87.minuti opet ovaj put iz kaznenog udarca pogađa za 3:3 sto je bilo malo za osvajanje boda jer u posljednjoj minuti susreta gosti su došli po pobjedonosnog pogotka i nose bodove iz Dubrovnika.Vrijedno je spomenuti da je za GOŠK Dubrovnik 1919 sva tri pogodka dao Cicijelj a kod gostiju tri puta je pogađao Andrić a jednom Bašić-Šiško. U Pločama neretvanski derbi je završio bez pogodaka, Jadran L P bolji imao i poluprilike dok su igrači Neretve samo u 90. minuta igre samo jednom ozbiljnije zaprijetili prema vratima domaćeg vratara. U  Blatu nogometaši Zmaja nakon tri posna kola obradovali su svoje vjerne navijače prvom pobjedom u ovom prvenstvu. Mrežu gostiju načeo je Šeparović za vodstvo od 1:0, povećao na 2:0 Vrkić, a za konačnih 3:0 i prve bodove pobrinuo se Šešlija. U Zmijavcima zaustavljen pobjednosni niz "Plave makinje" iz Opuzena. Tako je Neretvanac nakon niza od tri pobjede iz Zmijavaca se vatio sa porazom od 2:1, pogodak za Neretvanac postigao je Stanislav Vasilj.

SEMAFOR:Primorac - Uskok 1:0, Kamen - Urania 2:1, Hrvace - Zagora 0:0, Jadran LP - Neretva 0:0, GOŠK Dubrovnik 1919 - Junak 3:4, Split - Imotski 1:0, Croatia - Neretvanac 2:1, Zmaj - Primorac 3:0

POREDAK: 1.Junak 12, 2.Neretvanac 9, 3.Primorac(B) 7, 4.RNK Splits.d.d 7, 5.Kamen 7, 6.Zagora 7, 7.Primorac 6, 8.Urania 6, 9.Neretva 5, 10.Jadran LP 4, 12.Hrvace 4, 13.Croatia 4, 14.Uskok 3, 15.Zmaj 3, 16.Imotski 2.

RASPORED 5.KOLA: igra se 22.(subota) i 23.(nedjelja) 09. a sastaju se: Imotski - Primorac(B), Junak - Split, Neretvanac - GOŠK Dubrovnik 1919, Neretva - Croatia, Primorac - Jadran LP, Zagora - Zmaj, Urania - Hrvace, Uskok - Kamen.

25. travanj 2024 13:21