NogometNOGOMET

Neretva slavi, GOŠK Dubrovnik 1919 sa bodom iz Imotskog, Zmaj tuguje

Piše Branko Kulidžan
9. rujna 2018. - 12:32
Momčad trenera Gorana Galova iza Vage došla je nakon tri odigrana prvenstvena kola do tri boda u županijskom derbiju protiv Zmaja iz Blata kojeg je pobijedila sa 3:0, i tako momčad sa Zlinja učvrstila na dnu tablice trećeligaškog juga. Mrežu gostiju pogodio je za 1:0 Raguž u 27 minuti, isti strijelac je i drugi put pogodio za konačnih 3:0 u 49.minuti, a domaćine na 2:0 doveo je vodstvo u 44. Jerković. Ovo je treći uzastopni poraz Zmaja koji je još bez bodova i u teškom položaju. Gospari su se iz Imotskog vratili sa bodom gdje se mreže nisu tresle i utakmica je završila nepopularnim rezultatom 0:0. SEMAFOR 3.kola(subota 8.09): Neretva - Zmaj 3:0, Imotski - GOŠK Dubrovnik 1919 0:0, Split - Primorac(B) 1:1, Junak - Croatia 4:1, Zagora - Kamen 3:0.U nedjelju 9.09.igraju u 17 sati: Neretvanac - Jadran LP, Primorac - Hrvace, Urania - Uskok. POREDAK: 1.Junak 9 bodova, 2.Neretvanac 6(utakmica manje),3.Zagora 6, 4.Neretva 4, 5.GOŠK Dubrovnik 1919 4, 6.Split 4, 7.Primorac(B) 4, 8.Kamen 4, 9.Jadran LP(utakmica manje) 3, 10.Primorac(utakmica manje) 3, 11.Uskok(utakmica manje) 3, 12.Uranija(utakmica manje) 3, 13.Hrvace(utakmica manje) 3, 14.Imotski 2, 15.Croatia 1, 16.Zmaj 0.
20. travanj 2024 13:37