Sport Nogomet

NOGOMET

GRČKA Vratio se nakon ozljede i pogodio!

NOGOMET

Ozlijedio se početkom ožujka, točnije, prvog dana ožujka u prvoj utakmici polufinala grčkog kupa, utakmici u kojoj je njegov AEL Larissa slavio protiv AEK-a s 2:1. Tri dana prije uzvrata, koji se igra u Ateni, Adnan Aganović se vratio na teren, i taj svoj povratak okrunio je pogotkom u pobjedi kod kuće protiv Panetolikosa u 27. kolu prvenstva sa 4:2.

Gosti su poveli u 1. minuti. Aganović je u 57. minuti pogodio za vodstvo 4:1. Pet minuta poslije izašao je iz igre.

AEL Larissa je na 12. mjestu u konkurenciji 16 klubova, najvažnije, ima osam bodova više od predzadnje Kerkyre, koja ima utakmicu manje, i koja drži posljednje mjesto koje vodi u niži rang. Jedno je već rezervirano. Posljednji Platanias ima samo 10 bodova. Za njega nema spasa.

Tri su kola do kraja prvenstva. Sad se Aganović i ekipa okreću uzvratnoj utakmici polufinala Kupa. Mogu li napraviti senzaciju - izbaciti AEK te se plasirati u finale?