NogometNOGOMET

TREĆA HL - JUG Opet 1:1, ali ovaj put tri poništena pogotka

12. ožujka 2018. - 00:50

Bez pobjednika u Opuzenu: Neretvanac - GOŠK Dubrovnik 1919. 1:1. Isti rezultat je bio u jesenskom dijelu kad su se ogledali u Dubrovniku. Neretvanac je nakon 18. kola ostao posljednji. Sad ima 13 bodova, a GOŠK Dubrovnik 1919. je skupio šest bodova više od opuzenskog sastava koji drži (jedinu) poziciju koja vodi u niži rang.

Utakmica u Opuzenu pamtit će se po tri poništena pogotka u prvom poluvremenu. Prvo se zbog zaleđa nije radovao domaćin, a samo minutu poslije iz istog razloga gost, kojem je nakon toga poništen još jedan pogodak. Suci su tada isticali kako je lopta izašla izvan igrališta nakon što je Domagoj Zovko izveo korner te poslao loptu pred vrata domaćina.

GOŠK Dubrovnik 1919. je poveo u 63. minuti. Ivo Caput je bio asistent Antoniju Lipotiću, koji je izašao sam pred vratara domaćih Josipa Ljubičića te pogodio. Neretvanac je izjednačio u 79. minuta pogotkom Ante Mihaljevića, koji je u 64. minuti ušao u igru. GOŠK Dubrovnik 1919. je i dalje bez pobjede u gostima. Ovo mu je treći remi.

SEMAFOR 18. kolo
Subota, 10. ožujka, Hrvace
: Hrvace – Kamen 3:1, Zadar: Zadar – Croatia 3:0, Ploče: Jadran Luka Ploče – Val 0:1, Imotski: Imotski – Primorac (Biograd) 2:3, Unešić: Zagora – Primorac 1929. Stobreč 0:1, Blato: BŠK Zmaj – Junak 3:2, nedjelja, 11. ožujka, Opuzen: Neretvanac – GOŠK Dubrovnik 1919. 1:1, Baška Voda: Urania – RNK Split 1:1.

1. Primorac Biograd 34 boda, 2. RNK Split 33 boda, 3. Croatia (utakmica manje) 32 boda, 4. Primorac 1929. Stobreč 31 bod, 5. Jadran Luka Ploče 30 bodova, 6. Hrvace 30 bodova, 7. Urania 29 bodova, 8. Zadar 28 bodova, 9. BŠK Zmaj 22 boda, 10. Imotski (utakmica manje) 20 bodova, 11. Zagora 19 bodova, 12. GOŠK Dubrovnik 1919. 19 bodova, 13. Junak 18 bodova, 14. Kamen 17 bodova, 15. Val 15 bodova, 16. Neretvanac 13 bodova.

RASPORED 19. kolo
Utorak, 13. ožujka, Sinj:
Junak – Imotski, Biograd: Primorac (B) – Zadar, Stobreč: Primorac 1929. – Jadran Luka Ploče, Kaštel Stari: Val – Hrvace, srijeda, 14. ožujka, Blato: BŠK Zmaj – Neretvanac, Zmijavci: Croatia – Urania, Split: RNK Split – Zagora, Ivanbegovina: Kamen – GOŠK Dubrovnik 1919. Početak utakmica u 15.30 sati.

20. travanj 2024 10:19