NogometNOGOMET

TREĆA HL - JUG Trica GOŠK Dubrovnika 1919., Caput asistira, ekipa pogađa!

3. ožujka 2018. - 18:29

GOŠK Dubrovnik 1919. dobio je s 3:2 na Lapadu Hrvace. Sad ima 18 bodova i krenuo je prema sredini tablice. Preskočio je BŠK Zmaj, koji je s 2:0 poražen u Biogradu od domaćeg Primorca.

Prvo poluvrijeme u Dubrovniku 1:1. Poveo je nakon pola sata igre GOŠK Dubrovnik 1919., i to je Ivo Caput pronašao Domagoja Veraju na prvoj stativi. Caput je prvi zaprijetio na utakmici. Prvo u 5. minuti udarcem iz daljine, a potom je bio najviši u skoku. Hrvace su imale pet prilika u prvih 45 minuta. Prve tri su promašili, nisu pogodile okvir gola. Zatim je četvrtu sjajno zaustavio Dalibor Kristić, vratar domaćih, a peta je završila u mreži, i to samo koji trenutak prije nego će sudac poslati igrače na odmor.

U nastavku prvo mrežu Hrvaca trese Antonio Lipotić, opet je asistent Caput, a u 54. minuti pogađa i Toni Žile te GOŠK Dubrovnik 1919. ima plus dva. Hrvace su do kraja, točnije na kraju, uspjele samo ublažiti poraz. Opet je mrežu domaćina u posljednjoj minuti poluvremena zatresao Petar Bašić Šiško.

Utakmice Kamen – Jadran Luka Ploče te Junak – Neretvanac su odgođene za utorak, 6. ožujka.

SEMAFOR 15. kolo
Subota, 3. ožujka, Biograd:
Primorac (B) – BŠK Zmaj 3:0, Split: RNK Split – Zadar 4:3, Kaštel Stari: Val – Zagora 1:1,  Dubrovnik: GOŠK Dubrovnik 1919. – Hrvace 3:2, nedjelja, 4. ožujka, Zmijavci: Croatia – Imotski, Stobreč: Primorac 1929. – Urania, utorak, 6. ožujka, Sinj: Junak – Neretvanac, Ivanbegovina: Kamen – Jadran Luka Ploče,

1. Croatia (dvije utakmica manje) 32 boda, 2. RNK Split 32 boda, 3. Primorac Biograd 31 bod, 4. Jadran Luka Ploče (utakmica manje) 27 bodova, 5. Urania (utakmica manje) 27 bodova, 6. Primorac 1929. Stobreč (utakmica manje) 27 bodova, 7. Hrvace 27 bodova, 8. Zadar 25 bodova, 9. Imotski (utakmica manje) 20 bodova, 10. Zagora 19 bodova, 11. GOŠK Dubrovnik 1919. 18 bodova, 12. Junak (utakmica manje) 17 bodova, 13. Kamen (utakmica manje) 17 bodova, 14. BŠK Zmaj (utakmica manje) 16 bodova, 15. Val 12 bodova, 16. Neretvanac (utakmica manje) 11 bodova.

NAŠI U 16. KOLU
U 16. kolu igraju Neretvanac - GOŠK Dubrovnik 1919., Jadran LP dočekuje Val, a BŠK Zmaj je domaćin Junaku...

25. travanj 2024 16:24