NogometNOGOMET

ZAGRIJAVANJE ZA NASTAVAK PRVENSTVA Bez pobjednika u Metkoviću

11. veljače 2018. - 19:54

Bez pobjednika na igrališu Iza Vage u Metkoviću u pripremnom ogledu pred nastavak sezone: Neretva – GOŠK Dubrovnik 1919. 1:1. Poveo je hrvatski trećeligaš, član južne skupine, i to pogotkom Luke Matića u 24. minuti. Neretva, član Prve županijske lige, izjednačila je na 1:1 u 65. minuti pogotkom Ante Sršena.

Bila je ovo peta pripremna utakmica GOŠK Dubrovnika 1919. Podsjetnik, u prvoj je izgubio u Međugorju s 2:1 od GOŠK-a iz Gabele, a nakon toga odigrao sa Čapljinom 1:1. Oba puta je strijelac za GOŠK Dubrovnik 1919. bio Ivo Caput. Zatim treća utakmica, koja nije odigrana do kraja, već samo jedno poluvrijeme, GOŠK Dubrovnik 1919. - Čapljina u Lapadu 1:0 (Toni Nikolić). Potom, u četvrtoj utakmici: GOŠK Dubrovnik 1919. – Župa dubrovačka u Lapadu 2:1. Luka Matić i Ivo Caput su bili strijelci.

Dubrovački trećeligaš ima u planu do početka proljetnog dijela prvenstva u južnoj skupini Treće hrvatske lige još igrati s Neretvom u Dubrovniku (14. veljače) te Veležom u Mostaru (17. veljače).

U prvom kolu proljetnog dijela prvenstva u Trećoj HNL - jug GOŠK Dubrovnik 1919. je gost Jadrana Luka Ploče (24. veljače). Dubrovačka momčad je u prvom dijelu prvenstva osvojila 15 bodova te zauzela 14. mjesto u konkurenciji 16 klubova. Slabiji učinak imaju samo Neretvanac i Val, koji su skupili po 11 bodova.

17. travanj 2024 00:45