NogometDRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

3. KOLO Sokol 'preletio' Enkela (u 20 slika), uspjelo to i SOŠK-u 1919.

2. studenog 2017. - 21:14

Enkel je kod kuće izgubio prve bodove i prvo mjesto na tablici Druge županijske lige. Bio je jedini sastav sa stopostotnim učinkom u prva dva kola. Preskočili su ga sad Sokol, koji ga je dobio usred Popovića s 2:1 te SOŠK 1919., koji je slavio s 2:0 u Kuni protiv Rata. Sokol i SOŠK 1919. su imali uoči 3. kola dva boda manje od Enkela, a sad imaju bod više. Sokol i SOŠK 1919. su i dalje bez poraza (dvije pobjede i jedan remi).

U Popovićima, pred gotovo 150 gledatelja, Nino Dubretić je u 31. minuti doveo Sokol u vodstvo, koji je prednost poduplao u 67. minuti (Ivo Kovačević). U 86. minuti Tomislav Miličević je postigao pogodak za Enkel.

Dario Matić je postigao oba pogotka za SOŠK 1919. u Kuni. Prvog u 38., a drugog u 58. minuti, i to iz kaznenog udarca. SOŠK 1919. ima dvije pobjede i jedan neodlučan rezultat, dok je Rat upisao treću nulu. Preostala treća utakmica 3. kola, u Trpnju su trebali igrati Faraon i Putnikovići, nije odigrana. Budući gosti nisu imali opravdanje za izostanak, Faraon je bez igre došao do nova tri boda.

SEMAFOR
REZULTATI 3. kolo
Nedjelja, 29. listopada, Popovići:
 Enkel - Sokol 1:2, Trpanj: Faraon - Putniković 3:0 (bb), Kuna: Rat - SOŠK 1919. 0:2.
1. SOŠK 1919. 7 bodova (9:5), 2. Sokol 7 bodova (8:4), 3. Enkel 6 bodova (12:4), 4. Faraon 6 bodova (9:6), 5. Putniković bez boda (2:11), 6. Rat bez boda (2:12).