NogometNOGOMET

TURSKA Opet su Glumac i ekipa uspjeli preokrenuti, ovaj put u gostima

9. rujna 2017. - 22:06

Vraća se sa sva tri boda Balikesirspor kući iz Ankare. S 2:1 je dobio Ankaragucu u 4. kolu Druge turske lige. Domaćin je poveo u 58. minuti, Balikesirspor izjednačio u 71., a tri minute prije kraja postigao drugi pogodak te ostvario drugu pobjedu u novoj sezoni, drugu zaredom.

Zanimljivo, u 2. kolu je Balikesirspor vodio u gostima s 3:2 na ulasku u 90. minutu utakmice, ali je izgubio sa 4:3. Potom je prošlo kod kuće gubio s 1:0 te na kraju slavio pogotkom u 89. minuti. Sad je u gostima od 0:1 stigao do 2:1 pogotkom u posljednjim minutama.

Tomislav Glumac iz Mokošice (gornji red, peti s lijeva) odigrao je opet svih 90 minuta u obrani za Balikesirspor, koji ima 7 bodova i koji je i iduće kolo gost. U 5. kolu, u petak, 15. rujna, ide Elazigsporu, koji ima dva boda više (tri pobjede i jedan poraz).