Sport Nogomet

NOGOMET: KUP DUBROVAČKO - NERETVANSKE ŽUPANIJE

PRVO KOLO KUPA 47 pogodaka u 7 susreta! Tko je sve prošao dalje?

U prvom kolu županijskog nogometnog kupa palo je čak 47 pogodaka u 7 utakmica! Najviše golova vidjeli su gledatelji u Gabrilima, ukupno 17, zvuči nevjerovatno, ali domaćin Croatia postigla je 13 pogodaka protiv Enkela. SOŠK je u Trpnju uvjerljivo svladao Faraona sa 7:2. Zmaj iz Blata opravdao je ulogu favorita i prošao dalje nakon pobjede protiv Omladinca na Lastovu. Jedina utakmica koja nije bila riješena u 90 minuta igrala se u Pločama, gdje je domaći Jadran s Neretvom igrao 2:2. Nakon jedanaesteraca prolazi Jadran LP u drugo kolo.
Utakmica Konavljanin - Župa dubrovačka odgođena je zbog natopljenog terena i igra se u srijedu.