NogometNOGOMET/PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Puna Kajba golova

13. studenog 2016. - 19:31

Grk je prošlo kolo prvi uspio dobiti Maestral ove sezone. I to uvjerljivo, s 3:0. Zahvaljujući tome i neuspjehu Orebića, Župa dubrovačka, koja je bila slobodna, sačuvala je vrh, a sedam dana poslije Grk je doživio potop u Čibači. Župa dubrovačka, koja nije realizirala kazneni udarac, slavila je s 5:0.

Junak susret bio je kapetan Župe dubrovačke Velimir Kajba. Postigao je čak četiri pogotka, a jedan Ante Kovačić. Uz to Kajba nije realizirao kazneni udarac pri rezultatu 3:0.

Croatia je odnijela sva tri boda iz Čilipa. Uspjela ono što je ranije uspjelo Župi dubrovačkoj. Pobijedila je Konavljanin s 3:1. Josip Zadro (na slici protiv Konavljanina) je svojim petim pogotkom doveo Croatiju u vodstvo na samom početku utakmice, 9. minuti, a u 41. minuti izjednačio je Marko Trtoman, kojem je to treći pogodak ove jeseni. U 78. i 81. minuti nova dva pogotka gostiju (Vlaho Grbešić i Pero Ševo). Deset žutih kartona je podijeljeno: šest gostima, četiri domaćinu.

Gusar uvjerljiv, Maestral je skočio na drugo mjesto, Jadran 1929. je ostvario novu pobjedu, u Žrnovu bez pobjednika...

SEMAFOR 10. kolo
Nedjelja, 13. studenoga, Žrnovo:
Žrnovo – Slaven 2:2, Smokvica: Jadran 1929. – ONK Metković 4:0, Komin; Gusar – Hajduk 1932. 5:0, Čibača: Župa dubrovačka – Grk 5:0, Čilipi: Konavljanin – Croatia 1:3, Krvavac: Maestral – Omladinac 3:1, slobodan je Orebić.

1. Župa dubrovačka
20 bodova (19:6), 2. Maestral 18 (16:8), 3. Orebić 16 bodova (19:11), 4. Croatia 17 bodova (23:13), 5. Slaven 16 bodova (14:12), 6. Gusar (utakmica manje) 15 bodova (20:5), 7. Jadran 1929. Smokvica (utakmica više) 14 bodova (17:18), 8. Grk (utakmica više) 13 bodova (14:23), 9. ONK Metković 11 bodova (11:12), 10. Hajduk 1932. 11 bodova (11:22), 11. Konavljanin 7 bodova (7:16), 13. Žrnovo 4 boda (9:18).12. Omladinac 4 boda (6:22),

RASPORED
U srijedu, 16. listopada
odigrat će se zaostala utakmica 9. kola između Omladinca i Gusara na Lastovu (13.30 sati), 11. kolo, nedjelja, 20. studenoga, Čibača: Župa dubrovačka – Omladinac, Vela Luka: Hajduk 1932. – Maestral, Gruda: Slaven – Konavljanin, Orebić: Orebić – Jadran 1929., Gabrili: Croatia – Gusar, Metković: ONK Metković – Žrnovo.

25. travanj 2024 12:19