Sport Nogomet

PRVA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA - SREDIŠTE SPLIT, PIONIRI I KADETI

1:1 sa Šibenikom

Obje utakmice između GOŠK Dubrovnik 1919. i Šibenika u 7. kolu Prve hrvatske nogometne lige - središte Split, koje su odigrane u Gospinom polju, završile su bez pobjednika, i to obje rezultatom 1:1. U utakmici pionira pogodak za GOŠK Dubrovnik 1919. postigao je Vlaho Brailo, dok je strijelac za dubrovačku momčadu u utakmici kadeta bio Ante Oreč. U utakmici pionira domaćin je više od jednog poluvremena imao igrača više, dok je u utakmici kadeta bio gotovo isto vrijeme s igračem manje (Domagoj Salapić je isključen u 30. minuti).

Pionirima i kadetima GOŠK Dubrovnik 1919. to je prvi neodlučan rezultat ove sezone. U prethodnih šest utakmica pioniri su ostvarili po tri pobjede i tri poraza. Uoči 7. kola bili su na devetom mjestu u konkurenciji 16 klubova. Kadeti GOŠK Dubrovnik 1919. su u prvih šest kola ostvarili pet pobjeda i jedan poraz te su uoči 7. kola bili treći s bodom manje od vodećeg splitskog Hajduka.