NogometPRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, 4. KOLO

Prva trica ONK Metković

30. rujna 2016. - 22:24

ONK Metković je s 3:0 dobio Omladinac u utakmici 4. kolu Prve županijske lige. Metkovci su tražili, a Lastovci izašli u susret te je utakmica odigrana dva dana prije ostalih utakmica kola.

Do poluvremena je ONK Metković stekao osjetnu prednost (Luka Borovac u 29., i Marin Talajić u 45. minuti su bili strijelci), dok je u nastavku Stipan Marević u 61. minuti potvrdio prvu pobjedu u sezoni 2016./17. Gosti su u 52. minuti imali kazneni udarac, ali Ante Pavličević nije bio precizan. Pogodio je vratnicu. Lastovci su ostali na začelju te na samo jednom osvojenom bodu, kojeg su osvojili na startu kada su odigrali 2:2 kod kuće s Hajdukom 1932. Nakon toga tri poraza...

SEMAFOR 4. kolo
Petak, 30. rujna, Metković:
ONK Metković - Omladinac Lastovo 3:0, nedjelja, 2. listopada, Gruda: Slaven – Hajduk 1932., Orebić: Orebić – Grk, Žrnovo: Žrnovo – Maestral, Smokvica: Jadran 1929. – Župa dubrovačka, Čilipi: Konavljanin – Gusar, slobodna je Croatia.

1. Gusar
7 bodova (5:1), 2. Župa dubrovačka 7 bodova (5:2), 3. Slaven 6 bodova (3:3), 4. Croatia 5 bodova (10:4), 5. Maestral 5 bodova (5:2), 6. ONK Metković (utakmica više) 5 bodova (5:3), 6. Grk 4 boda (5:5), 7. Žrnovo (utakmica manje) 3 boda (2:3), 8. Hajduk 1932. (utakmica manje) 2 boda (4:4),10. Jadran 1929. Smokvica 2 boda (3:6), 11. Orebić 1 bod (3:5), 12. Konavljanin (utakmica manje) 1 bod (2:4), 13. Omladinac (utakmica više) 1 bod (2:12).