Košarkapregled nba večeri

Zubčevi Clippersi poraženi u Oklahoma Cityju, Toronto nevjerojatnim preokretom do pobjede

23. prosinca 2019. - 11:11

Košarkaši Los Angeles Clippersa poraženi su na gostovanju u Oklahoma Cityju sa 118-112, a startni centar gostujuće momčadi Ivica Zubac je za 18 minuta ubacio sedam koševa uz osam skokova, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu.

Clippersi su bili oslabljeni neigranjem Kawhija Leonarda koji je propustio utakmicu kako bi se odmorio. Thunder su do pobjede predvodili Shai Gilgeous-Alexander sa 32 koša i Dennis Schroder sa 28.

Rijetko viđen preokret napravili su aktualni prvaci Toronto Raptorsi koji su svladali Dallas sa 110-107 nakon što su pred kraj treće četvrtine zaostajali za 30 koševa (55-85), a u posljednju dionicu ušli sa 23 koša minusa (63-86). Posljednjih 12 minuta Toronto je dobio sa 47-21. Najbolji igrač Toronta bio je Kyle Lowry sa 32 koša, 10 asistencija i osam skokova. ...

20. travanj 2024 04:36