Košarkadomaće prvenstvo

Splićani se nisu okliznuli na Adria Oil: malo je bilo teže od očekivanog, isplivale su neke stare boljke u igri ‘žutih‘

9. listopada 2020. - 21:36

Činilo se da su „žuti” i bez ozlijeđenih Đokovića (šaka) i kapetana Kedže na putu prema rutinskoj pobjedi kada su ubačajem Perkovića na otvaranju druge četvrtine poveli 27:14. Međutim, onda su nestali s parketa. Tri i pol minute Splićani nisu postigli poen, a gosti su ih za to vrijeme zabili čak 16 i preokrenuli na 27:30.

Tek početkom treće četvrtine kada su znatno podignuli nivo čvrstine i agresije u obrani, a njihovi donedavni suigrač Vrgoč zaradio četvrti faul, uspjeli su košarkaši Splita ponovno preuzeti kontrolu susreta, povesti 63:49 već u 24. minuti. Potom su utakmicu bez neke rezultatske drame priveli kraju, ali ukupno je to bila još jedna predstava za zaborav i s previše neraspoloženih pojedinaca baš među onima koji bi trebali pružati najviše, pa su i oni mlađi ...

19. travanj 2024 13:34