Košarkanba parketi

Šarić i Bogdanović solidni u porazima svojih momčadi, Dončić i Porzingis sjajni u slavlju Dallasa

22. veljače 2020. - 12:35

Utah Jazz je sinoć poražen kod kuće od San Antonio Spursa, a Phoenix Suns su pretrpjeli poraz u Torontu.

Od Utah Jazza su sa 113-104 bolji bili gostujući San Antonio Spurs, a Bogdanović je u 33 minute na terenu zabio 15 koševa (šut iz igre 3/13, trice 2/4) upisavši pritom šest skokova, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

Dejounte Murray je predvodio San Antonio do pobjede, utakmicu je završio sa 23 ubačaja, a DeMar DeRozan je dodao 18 koševa. Luka Šamanić nije ulazio u igru za Spurse.

Kod Jazza najbolji su bili Emmanuel Mudiay i Rudy Gobert sa 18 koševa svaki.

Phoenix Suns su izgubili od Toronto Raptorsa koji su kod kuće bili bolji sa 118-101. Dario Šarić je odigrao 20 minuta za Sunse i u tom je vremenu zabio osam koševa (šut iz igre 2/6, trice 1/4) te ugrabio pe...

18. travanj 2024 09:17