ĐIR EUROPOM Svi gosti, a samo je jedan otišao kući pjevajući

19. siječnja 2020. - 20:30
ŠPANJOLSKA Barcelona je u 18. kolu dobila Fuenlabradu u gostima s 94:90 te sad ima 14/4 i drži drugo mjesto. Real Madrid je prvi sa 14/3 i utakmicom manje. Zaragoza je treća s 13/5, Tenerife četvrte s 12/6...

Ante Tomić je bio jedan od junaka pobjede Barcelone. Za 24 minuta postigao je 12 koševa, pogodio 4 od 5 šuteva za dva te 4 od 6 slobodnih bacanja. Imao 6 skokova, 2 asistencije te 2 osvojene lopte. Dok je bio u igri Barcelona je bila bolja od domaćina sa čak 15 koševa razlike. Nitko drugi nije po tome bio uspješniji, a ni blizu Dubrovčaninu.

ITALIJA Trieste je izgubio kod Varesea s 91:85 u 19. kolu, te je i dalje u konkurenciji 17 klubova na diobi 15. mjesta s 5 pobjeda i 13 poraza, dok je Varese s polovičnim učinkom 9/9 na osmom mjestu, posljednjem koje vodi u doigravanje za prvaka.

Hrvoje Perić je za 23 minute ubacio 8 koševa, imao 5 skokova, osvojenu loptu te 6 asistencija. Pogodio je 3 od 8 šuteva iz igre te oba slobodna bacanja.

ČEŠKA Neće po dobru USK Praha pamtiti gostovanje kod Kolina. Izgubio je od sastava koji je dijelio posljednje mjesto s 94:86. Domagoj Proleta je za USK Praha igrao 21 minutu. Pogodio je 5 od 8 šuteva iz igre te 2 od 3 slobodna bacanja, postigao ukupno 12 koševa. Imao je uz to skok te dvije asistencije.

USK Praha je sedma s 10 pobjeda i 11 poraza. Igrat će za prvaka, ne i Kolin, koji ima učinak 4/16 te će se boriti za ostanak u drugom dijelu sezone.
20. travanj 2024 10:36