ĐIR EUROPOM Tomić prvi strijelac Barcelone, slavio i Perić

2. prosinca 2019. - 09:34
ITALIJA Trieste je dobio Treviso kod kuće sa 69:61, prekinuo niz od četiri poraza te upisao svoju treću pobjedu u desetom nastupu ove sezone. Vodi u talijanskom prvenstvu Bologna sa svih deset pobjeda, Trentino drži posljednju osmu poziciju koja vodi u doigravanje s polovičnim učinkom – 5/5.

Hrvoje Perić je pobjedu Triestea doprinio s 5 koševa, 3 skoka, 2 osvojene lopte i asistencijom, za 18 minuta u igri pogodio je dva od četiri šuta iz igre te jedno od dva slobodna bacanja. Gosti su prvu četvrtinu dobili sa čak 27:10, na poluvremenu vodili s 38:33, a zadnju četvrtinu dočekali s plus 13 (53:40), ali u zadnjoj četvrtini 29:8 za Trieste...

ŠPANJOLSKA Na vrhu tablice Real Madrid i Barcelona s po devet pobjeda i dva poraza, treća je Zaragoza s 8/3...

U 11. kolu Barcelona je kod kuće dobila Iberostar Tenerife sa 103:71, dok je Zaragoza savladala Real Madrid u svom domu s 84:67. Ante Tomić je za 15 minuta protiv Iberostar Tenerifa ubacio 14 koševa. Bio je prvi strijelac Barcelone. Pogodio je 7 od 13 šuteva za dva. Plus imao je tri skoka, dvije asistencije i tri osvojene lopte.

24. travanj 2024 10:18