KošarkaKOŠARKA

BOLJE DA NE IGRAJU DOMA Blazersima nije pomoglo ni 60 koševa Lillarda, Hezonja drugi put u startnih pet

9. studenog 2019. - 08:37
Dobili su prve dvije u gostima, zatim i četvrtu, na strani imaju 3/3, ali kod kuće nisu dobili niti jednu. Nakon Denver Nuggetsa na otvaranju sezone, zatim Philadelphie sad su i Brooklyn Netsi slavili u Moda Centru, domu Portland Trail Blazersa, pred više od 20.000 gledatelja.

Bilo je 119:115 u utakmici u kojoj je zvijezda Blazersa Damian Lillard postigao ni manje, ni više nego 60 koševa, u kojoj su Blazersi vodili u zadnoj četvrtini sa 103:98, nepunih šest minuta prije kraja, a onda su Netsi napravili ni manje, ni više nego 17:2!

Lillard je zatim sa sedam koševa u nizu doveo svoj sastav do samo minus tri (112:115), ali Netsi nisu dozvolili preokret. Ukupno je Lillard pogodio 19 od 33 šuta iz igre od čega 7 od 16 za tricu te svih 15 slobodnih bacanja. Mario Hezonja se drugi put našao u startnoj petorci Blazersa. Proveo je u igri 20 minuta. Postigao je 6 koševa, imao 9 skokova, jednu asistenciju i jednu osvojenu loptu. Pogodio je 2 od 9 šuteva iz igre te oba slobodna bacanja.

Spencer Dinwiddie s 34 te Kyrie Irving s 33 koša predvodili su Netse do četvrte pobjede (4/4), dok su Blazersi upisali šesti poraz (3/6).

U nedjelju u Moda Centar dolazi Atlanta Hawks (3/5).

20. travanj 2024 02:51