ŠPANJOLSKA I ITALIJA Tomić dobio, Perić ne

3. studenog 2019. - 23:23
Barcelona je dobila kod kuće Fuenlabradu s 87:74 u 7. kolu španjolskog prvenstva te sad ima 5 pobjeda i 2 poraza. Uspješniji su od momčadi iz Blaugrane samo Real Madrid 7/0 i Zaragoza 6/1. Ante Tomić je za 12 minuta u igri postigao 6 koševa (šut za dva 2/5, slobodna bacanja 2/2), imao četiri skoka, dvije asistencije i blokadu.

Trieste Hrvoja Perića nije uspjelo doći u 7. kolu do treće pobjede u talijanskom prvenstvu. Poraženo je u gostima sa 76:72 od Pistoiae, kojoj je to prva pobjeda. Domaćin je preokrenuo zaostatak u zadnjoj četvrtini koju je dobio s 27:19. Perić je za 23 minute u igri postigao 12 koševa (šut za dva 5/7, za tricu 0/1, slobodna bacanja 2/2), imao 2 skoka, 2 osvojene lopte i asistenciju.

25. travanj 2024 17:59