NBA Hezonja i ekipa putuju i pobjeđuju

28. listopada 2019. - 11:22
Krenuo je Portland Trail Blazers nakon poraza kod kuće na otvaranju sezone od Denver Nuggetsa na put dug četiri utakmice. Dobio je prvu kod Sacramento Kingsa, a potom skoknuo do Dallasa te sa 121:119 savladao Maverickse. Mario Hezonja je igrao 26 minuta. Pogodio je 2 od 7 šuteva iz igre, ubacio 4 koša, ali se naskakao (8 skokova), imao dvije asistencije, zatim po jednu ukradenu loptu i blokadu... za vrijeme dok je bio na parketu Blazersi su bili bolji od domaćina sa šest koševa razlike.

Utakmicu u Dallasu, u American Airlines Areni, pratilo je 19.707 gledatelja. Domaćin je dobio prvu četvrtinu sa čak 40:25. Portland Trail Blazers je prvi put poveo na početku posljednje četvrtine s 98:97, potom imao najveću prednost - 107:101. Dallas se vratio. Vodio sa 109:107, zatim sa 115:114, pa 117:116, pa 119:118. Hezonja je igrao završnicu utakmice, kraj utakmice dočekao na parketu.

Blazersi su samo 24 sata poslije utakmice u Dallasu gosti San Antonio Spursa, a nakon dana odmora čeka ih utakmica kod Oklahoma City Thundera.
25. travanj 2024 11:40