KošarkaKOŠARKA

ANTE TOMIĆ I EKIPA OPET SLAVILI U GOSTIMA U četvrtoj četvrtini ubacili u petu brzinu!

11. listopada 2019. - 23:27
Barcelona je nakon slavlja u Istanbulu sa 74:64 protiv aktualnog doprvaka, Anadolu Efesa, uspješno prošla i gostovanje u Rusiji protiv novaka u eliti, Zenit St. Petersburga. Bila je bolja s 87:63. Konačni rezultat, plus 24, sugerira kako je Barcelona bez problema ostvarila uspjeh, međutim, prvu četvrtinu dobio je domaćin s 20:19. Barcelona je na odmor otišla sa samo tri koša viška (43:40), a toliko je imala i na ulasku u posljednju četvrtinu (59:56). Međutim, u zadnjoj četvrtini pregazila je domaćina sa čak 28:7!

Kyle Kuric je s 24 koše bio prvi strijelac Barcelone, Nikola Mirotić je ostvario 'double double' (17 koševa i 10 skokova)... Ante Tomić je počeo u petorci. Za 16 minuta 32-godišnji Dubrovčanin, kapetan Barcelone, ubacio je 4 koša, pogodio je 2 od 4 šuta za dva, imao 3 skoka, asistenciju i jednu izgubljenu loptu.

U 3. kolu, prvoj utakmici kod kuće u novoj sezoni Eiurolige, prvoj sezoni u povijesti s 18 klubova, Barcelona igra s Albom iz Berlina (18. listopada). Barcelona ima 2/0 kao i CSKA Moskva, ASVEL, Khimki i Real Madrid, dok je Alba na polovičnom učinku.
19. travanj 2024 02:56