KošarkaKOŠARKA

PRVA HL (M) Dubelj ubacio 30, Dubrovnik tri četvrtine jurio Pulu 1981., u posljednjoj je stigao i prestigao

10. veljače 2019. - 22:11
Dubrovnik je stigao do nove pobjede. Kod kuće je u 15. kolu Prve hrvatske lige dobio s 86:75 Pulu 1981., te sad ima devet pobjeda i šest poraza. I dalje je peti. Sonik Puntamika i Dubrava vode s dvije pobjede više...

Gosti su vodili sve do početka posljednje četvrtine. Sredinom treće četvrtine imali su 12 koševa viška (52:40). Nakon što je Dubrovnik izjednačio na 59:59 početkom posljednje četvrtine, Pula 1981. je tricom Franka Koljanina imala još jednom prednost (62:59). Potom je momčad trenera Željka Vreće serijom 8:0 stigla prvi put do vodstva, a kad je od 36. do 38. minute nanizala devet koševa s kojima je otišla sa 75:73 na 84:73 - bilo je jasno kako će slaviti.

Petar Dubelj je bio prvo ime domaćina. Ubacio je 30 koševa. Zatim je Nikola Došen postigao 19, Stipe Režić 14, Filip Vujičić 10, Jure Boban 7, Josip Boban 5 te Toni Mustapić 1 koš.